Galeria Przystanek

Galeria Przystanek to nowa przestrzeń wystawiennicza Centrum Kultury w Piasecznie działająca od 2012 roku. Jest to pierwsze miejsce w Piasecznie, w którym regularnie odbywają się wystawy sztuki współczesnej artystów z powiatu piaseczyńskiego i nie tylko. Prezentujemy sztukę nowoczesną, która poprzez współczesne, nowatorskie środki wyrazu opowiada o otaczającym nas świecie. W naszej galerii prezentujemy zarówno malarstwo jak i inne media, takie jak: fotografia, instalacja, sztuka wideo, film animowany. Zapraszamy do spotkania ze sztuką, która odrzuca kicz i pospolitą dekoracyjność i jest przede wszystkim nowym doświadczeniem, opowieścią o człowieku i jego emocjach.

Dotychczas zorganizowaliśmy wystawy następujących artystów: Adela Kaczmarek, Tomasz Siwiński, Ola Buczkowska-Przeździk, Iwona Wojewoda-Jedynak, Artur Wąsowski, Michał Przeździk-Buczkowski, Jacek Ziemiński, Aleksander Ryszka, Anna Pelc, Dorota Kozieradzka, Aleksandra Bujnowska, Michał Szuszkiewicz, Józef Wilkoń, Dorota Buczkowska

Galeria znajduje się w budynku Przystanku Kultura, Pl. Piłsudskiego 9

Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.